The Robin Hood Inn

seperator

Idealne miejsce na przyjęcia urodzinowe, wesela, spotkania rodzinne, imprezy firmowe i seminaria
Od 10 do 200 osób

Miejsce organizacji imprez

Ze strefą w pomieszczeniach i na zewnątrz

seperator

W powiązaniu z naszym wyjątkowym hotelem tematycznym “The Little Britain Inn”, który otworzyliśmy w 2020 roku, oferujemy teraz kolejne atrakcyjne miejsce - “The Robin Hood Inn Event Location”. Daj się oczarować brytyjską atmosferą. Zachwycamy naszych gości urokiem “małego królestwa brytyjskiego” oraz różnorodnymi prezentacjami w pomieszczeniach i na zewnątrz. Miejsce organizacji imprez z takimi atrakcjami, jak “Winston Churchill Whisky Lounge” oraz “Peaky Blinders Bar” oferuje wyjątkową atmosferę dla Twojego wydarzenia.

image

Twoje życzenia dotyczące zaplanowania udanej imprezy zostaną zrealizowane w elastyczny sposób. Oferujemy wnętrza dla grup od 10 do 70 osób. Po rozszerzeniu przestrzeni o strefę zewnętrzną nawet do 200 osób.
Trzy profesjonalne firmy cateringowe z regionu oferują wsparcie i obsługę. Z przyjemnością informujemy także, iż jeden z naszych partnerów w zakresie cateringu miał zaszczyt rozpieszczać podniebienie Jej Królewskiej Mości i chętnie zaprezentuje swoją sztukę kulinarną.

Imprezy

W wyjątkowej i pięknej atmosferze.
Niech Twoje wyobrażenia o wyjątkowej imprezie staną się rzeczywistością. Wspólnie z naszymi partnerami oferujemy Ci możliwość profesjonalnego zrealizowania Twoich planów.

Nasze

propozycje

seperator
icon

«Teatime» albo urodzinowa kawa

W jednym z naszych autobusów piętrowych

icon

Catering

W naszej strefie zewnętrznej - na tarasie lub w Secret Garden

icon

Bufet

W naszych pomieszczeniach z klimatem nawiązującym do przygód Robin Hooda

Czarująca

atmosfera

seperator

Miejsce, w którym spełnią się Twoje życzenia
Sielankowy “Secret Garden”, przestronny taras ogrodowy z ogródkiem i piwnym i starym drzewostanem, to idealne miejsce na letnie przyjęcie w ogrodzie z grillem. W przypadku większych imprez z większą liczbą osób przestrzeń wnętrz można uzupełnić o strefę zewnętrzną.
Taka kombinacja nada Twojej imprezie wyjątkowego charakteru. Oryginalne autobusy piętrowe można wynająć w całości, na przykład jako atrakcyjny bar koktajlowy.

Wnętrza obiektu oferują miejsce dla 70 osób, cały obiekt włącznie ze strefą zewnętrzna pomieści nawet do 200 osób.
Istnieje możliwość wynajęcia autobusów piętrowych na mniejsze imprezy, na przykład urodziny dla dzieci czy małe przyjęcie. Autobus oferuje miejsce dla 20 osób.

seperator
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
seperator
seperator
seperator

Imprezy i seminaria w wyjątkowej atmosferze
Czy jest coś piękniejszego niż wesele czy przyjęcie urodzinowe w bajkowym otoczeniu? Wybierz się śladami Robin Hooda i zainspiruj się sielankowym lasem Nottingham, aby przeżyć niezapomniany dzień. Chcemy zachwycić Cię naszym brytyjskim stylem. Poczuj się w naszym “małym królestwie” jak królowa albo król :-) !
Szwedzki bufet, zimne lub ciepłe potrawy, dania z karty, wyjątkowe torty i desery, kwiatowe ozdoby, fotografia - koktajle i degustacja win - zadbamy o to, aby Twoje wydarzenie było niepowtarzalne i dopasowane do Twoich życzeń!
Współpracujemy z florystami, cukiernikami i fotografami, którzy zrealizują Twoje życzenia i sprawią, że Twój pobyt u nas będzie niezapomnianym przeżyciem.

seperator
image
image
image
image
image
image
image
image

Rezerwacje

Wybierz jedną z 3 opcji

seperator

Cały obiekt

Robin Hood Room + Peaky Blinders Bar + Winston Churchill Whisky Lounge + ogródek piwny + Secret Garden i autobusy piętrowe, maks. 200 osób
całkowicie: 2.500,- Euro
Specjalna cena za nocleg, 8 pokoi w hotelu "The Little Britain Inn" przy rezerwacji całej lokalizacji wydarzenia: 800 euro

seperator

Peaky Blinders Bar, Winston Churchill Whisky Lounge, restauracja
od poniedziałku do czwartku: całkowicie 800,- Euro

seperator

Biergarten od poniedziałku do czwartku: 200,- Euro

seperator

Pojedynczy autobus piętrowy: 480,- euro

plus Secret-Garden: 120,- Euro

seperator

Kręgielnia: 100,- Euro

seperator

Rezerwuj teraz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania dotyczące rezerwacji:
Tel. 02645 97562
Bürozeiten:
Mo - Fr 9.00 - 17.00 Uhr
Sa 11.00 - 15.00 Uhr

mobil 0157 92397275
info@therobinhoodinneventlocation.com

image
image

Gönnen Sie sich die original englische Atmosphäre bei einem "English Breakkfast Buffet oder einem Afternoon Tea".
Reservierungen nehmen wir gerne per WhatsApp entgegen. Senden Sie uns dafür Ihren gewünschten Termin, Ihre Personenanzahl, Adresse und Telefonnummer, vielen Dank.

Partnerportal


Hochzeit Köln, Hochzeit Bonn, Hochzeit Düsseldorf - Frau Immer & Herr Ewig seperator seperator